SMART Fortwo Coupe 2007-2014m

SMART 2007-2014m

DIENŲ SK.

1-2

3-5

6-8

9-14

DIENOS KAINA Lt (Lt/EUR)

20 EUR

69,06 Lt

19 EUR

65,60 Lt

18 EUR

62,15 Lt

17 EUR

58,70 Lt

Rezervuoti automobilį/ per autonuoma123.lt sistemą <spausti>

 

 

 

 

Nuo 2007m. kovo mėn. pradėtas gaminti antros kartos Smart Fortwo automobilis. Dizaineriai gan pastebimai pakeitė visą automobilio išvaizdą. Naujasis „Smart fortwo“ kitokios formos projekcinius priekinius žibintus. Pasak italų dizainerių, tai ne šiaip automobilio žibintai, o dizaino detalė suteikianti mažyliui akis, techniškesnę ir labiau suaugusią išvaizdą.

Kurdami naują modelį italų dizaineriai ir inžinieriai daug dėmesio skyrė buvusio modelio analizei ir į 451-ajį (taip mažylį vidiniam naudojimui vadina patys kūrėjai) įdiegė daug patobulinimų. Pagrindinis tikslas buvo – išlaikyti šio automobilio išskirtinumą ir tuo pat metu naująjį mažylį sukurti dar komfortiškesniu, manevringesniu, saugesniu bei ekologiškesniu. Dizaineriai pasistengė, kad naujame modelyje būtų išlaikyti „Smart“ dizaino principai, tačiau dabar „Smart fortwo“ yra gerokai ekspresyvesnis, labiau nepriklausomas ir raumeningesnis, tačiau išlieka mažas ir išskirtinis. Kūrėjams pavyko pasiekti užsibrėžtą tikslą ir sukurti patrauklų jaunatviškumu spinduliuojantį automobilį, kurio išvaizda pabrėžia dinamiškesnę, sportiškesnę bei šiek tiek agresyvesnę naujo mažylio prigimtį. Naujasis modelis sukurtas atsižvelgiant į vartotojų pastabas ir, pasak kūrėjų, turėtų atitikti platesnio klientų rato poreikius. Automobilio važiuoklė yra prailginta bei praplatinta ratų vėžė, todėl jis yra šiek tiek ilgesnis, o bagažinė talpesnė. Patobulintos standartinės įrangos oro kondicionavimo ir temperatūros kontrolės sistemos,o keleivio sėdynė yra sulankstoma ir tokiu būdu gali būti padidinta automobiliuko bagažinės talpa. Patogiau bei funkcionaliau išdėstyta prietaisų panelė.
Prie naujo modelio gerai padirbėjo ne tik dizaineriai, bet ir inžinieriai. Kuriant automobilį daug dėmesio buvo skirta manevringumui, saugumui bei ekologijai. Mažylis apginkluotas galingesniu varikliu su didesniu sukimo momentu. Stabiliau laikosi ant kelio, greičiau įsibėgėja ir greičiau reaguoja į greičio pedalo spustelėjimą. 
Palyginus su pirmtakais, perdaryta greičių dėžė. Dabar yra penkios, o ne šešios pavaros, sutrumpėjęs laikas tarp pavarų perjungimo.

Iš galo naujasis „Smart fortwo“ atrodo platesnis, tiesą sakant jis yra platesnis 43 mm, tačiau žiūrint susidaro įspūdis, jog automobilis praplatėjo gerokai daugiau. Tokį įspūdį sukuria automobilio galinės dalies vientisumas, ji yra sklandi ir be jokių įrantų ar išryškintų tarpų. Atsikišusi plati bagažinės rankenėlė dar labiau sustiprina platesnio automobilio įspūdį.

 

Ar žinai, kad?
Smart Fortwo parkavimo zonose galima parkuoti skersai, nes jo ilgis siekia vos 2,7 metro. Tokiu būdu  standartinėje parkavimo zonoje galima sutalpinti 2 ar net 3 Smart Fortwo.

 

 

Į nuomos kainą įskaičiuota:
automobilio civilinis draudimas
automobilio Kasko draudimas
leistina automobilio rida per parą 150km (kiekvienas kitas kilometras apmokestinamas 40ct mokesciu).
Papildomos paslaugos:
automobilio paėmimas iš mūsų aikštelės nemokamas
automobilio pristatymas Vilniaus mieste (30Lt/8,69 EUR)
automobilio pristatymas ir paėmimas Vilniaus mieste (50Lt/14,48 EUR)
automobilio pristatymas arba paėmimas į/iš Vilniaus oro uosto darbo metų (50Lt/14,48 EUR)
automobilio plovimo mokestis (jeigu klientas grąžina nesutvarkytą automobilį) (30Lt/8,69 EUR)