SMART Fortwo Cabrio 2007-2014m

SMART 2008-2014m

Cabrio

DIENŲ SK.

1-2

3-5

6-8

9-14

DIENOS KAINA (Lt/EUR)

25 EUR

86,32 Lt

24 EUR

82,87 Lt

23 EUR

79,41 Lt

22 EUR

75,96 Lt

Rezervuoti automobilį/ per autonuoma123.lt sistemą <spausti>

 

 

Gamintojai sukūrė visus keturis „Smart fortwo“ kabrioleto variantus. Pagrindinės kabrioleto techninės savybės beveik nesiskiria nuo įprasto modelio, tačiau nestokoja unikalių kabrioletui skirtų sprendimų. Naujojo „Smart fortwo cabrio“ stogas gali būti pakeltas ar nuleistas važiuojant bet kokiu greičiu – tokios galimybės dar nėra pasiūlęs nė vienas kabrioletų gamintojas. Be to inžinieriai pasirūpino dar didesniu komfortu – norėdamas užrakinti stogą anksčiau vairuotojas turėjo išlipti iš automobilio, o dabar viskas atliekama pilnai automatiškai – vieno mygtuko spustelėjimu. Dar viena naujovė yra šildomas galinis langas, kuris įmontuotas aukščiau nei ankstesnis PVC langas ir tai gerokai padidina pakrovimo galimybes, kai stogas nuleistas.

Pats minkštas stogas yra padarytas iš trijų sluoksnių: stipraus poliakrilo išorėje, polisterolio ir medvilnės mišinio viduje, o tarp dviejų sluoksnių yra dar ir gumos intarpas.
Stogo spoileris pagamintas iš juodo poliamido yra aiškios aerodinaminės išvaizdos, jame yra įmontuotas trečias stabdžių žibintas.

 

 

Pasak konstruktorių, naujas sportiškesnis „Smart“ turėtų užkariaus vis daugiau pirkėjų širdžių, ir bus puikus pagalbininkas bet kuriame didmiestyje.
Ar žinai, kad?
Smart Fortwo parkavimo zonose galima parkuoti skersai, nes jo ilgis siekia vos 2,7 metro. Tokiu būdu  standartinėje parkavimo zonoje galima sutalpinti 2 ar net 3 Smart Fortwo.

 

Į nuomos kainą įskaičiuota:
automobilio civilinis draudimas
automobilio Kasko draudimas
leistina automobilio rida per parą 150km (kiekvienas kitas kilometras apmokestinamas 40ct mokesciu).
Papildomos paslaugos:
automobilio paėmimas iš mūsų aikštelės nemokamas
automobilio pristatymas Vilniaus mieste (30Lt/8,69 EUR)
automobilio pristatymas ir paėmimas Vilniaus mieste (50Lt/14,48 EUR)
automobilio pristatymas arba paėmimas į/iš Vilniaus oro uosto darbo metų (50Lt/14,48 EUR)
automobilio plovimo mokestis (jeigu klientas grąžina nesutvarkytą automobilį) (30Lt/8,69 EUR)