SMART Crossable

SMART 2002-2006m

 

JAU GREITAI ...

Smart fortwo – stilingas, itin kompaktiškas ir energingas miesto automobilis su gale sumontuotu varikliu ir galiniais varomais ratais.  Smart sveria tik 730 kg ir yra vienas iš lengviausių automobilių Europos rinkoje. Automobilis yra gana saugus – tai pats mažiausias automobilis gavęs “gerą” įvertinimą JAV saugumo testuose.

Parodaksalu, bet viename iš mažiausių automobilių erdvės tikrai pakanka patogiai važiuoti dviems asmenims. Miesto poreikius tenkina ir iškart už sėdynių esanti daiktadėžė, kurioje vietos užtektų ir biuro darbuotojui susidėti dokumentus, ir studentui nusivežti konspektus į paskaitas.

Visi mūsų Smart automobiliai pagaminti 1999-2001m turi lengvojo lydinio ratus, kai kurie modeliai yra su stikliniu stogu, sukomplektuoti su automatizuota 6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė. Ja naudotis išties įdomu, nes galima pačiam perjungti pavaras pastumiant į priekį arba atgal pavarų svirtį (neišminant sankabos pedalo, nes jo automobilyje nėra), o, paspaudus perjungimo svirties pusėje esantį mygtuką, naudotis automatinės dėžės teikiamais patogumais.
Ar žinai, kad?
Smart Fortwo parkavimo zonose galima parkuoti skersai, nes jo ilgis siekia vos 2,5 metro. Tokiu būdu  standartinėje parkavimo zonoje galima sutalpinti 2 ar net 3 Smart Fortwo.