Nuomos sąlygos

Minimalus nuomos laikotarpis

Minimalus nuomos laikotarpis yra 24 valandos. Jei automobilis grąžinamas pavėlavus daugiau kaip 2 valandas, apie tai iš anksto nesutarus, priskaičiuojama papildoma para. Jei klientas grąžina išsinuomotą automobilį nepraėjus 24 valandom, nuomos mokestis skaičiuojamas už pilną parą.

Vairuotojas

Minimalus vairuotojo amžius – 21 metai. Vairuotojas turi turėti ne mažesnį kaip 2 metų vairavimo stažą.

Papildomas vairuotojas

Nuomininko pageidavimu už atskirą mokestį (10 lt.) į nuomos sutartį įtraukiamas ir papildomas vairuotojas.

Reikalingi dokumentai

Fiziniam asmeniui nuomojant automobilį reikia pateikti pasą ar asmens tapatybės kortelę, bei vairuotojo pažymėjimą. Juridiniam asmeniui: būtina pateikti įmonės registracijos pažymėjimą  ir įmonės vadovo pasirašytą įgaliojimą sudaryti automobilio nuomos sutartį. Atsiskaitant pavedimu pinigai už nuomos laikotarpį pervedami prieš pasiimant automobilį.

Atsiskaitymas

Už automobilio nuomą galima atsiskaityti grynais pinigais, pavedimu arba kreditine banko kortele. Prieš pasiimant automobilį sumokamas visas automobilio nuomos mokestis bei užstatas už automobilį (kuris svyruoja priklausomai nuo automobilio nuomos klasės). Neradus automobilio defektų, nuomos pabaigoje užstatas  grąžinamas.

Nuomos kaina paskaičiuota pravažiuojant iki 150km per dieną. Kiekvienas papildomas kilometras apmokestinamas 0,40Lt.

Automobilio perdavimas

Automobilio perdavimas - priėmimas įforminamas automobilio nuomos sutartimi bei perdavimo - priėmimo aktu. Automobilis nuomininkui perduodamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžintas su pilnu kuro baku. Automobilis perduodamas švarus ir pilnai sutvarkytas, toks pats turi būti ir grąžintas. Nuomininkui pageidaujant, automobilis gali būti grąžintas neplautas ir netvarkytas, tokiu atveju papildomai bus priskaičiuotas 20-30Lt (priklausomai nuo automobilio klasės) automobilio plovimo mokestis.

Automobilio paėmimas ar grąžinimas nedarbo valandomis, poilsio ir švenčių dienomis papildomas apmokestinamas 100Lt mokesčiu.

Automobilio grąžinimas

Automobilis grąžinamas Nuomotojo ir nuomininko sutartu laiku ir sutartoje vietoje. Automobilio grąžinimas įforminamas Nuomotojo ir nuomininko pasirašytu aktu, kuriame surašomi automobilio apžiūros metu nustatyti defektai ir trūkumai (jei tokie yra). Grąžinus automobilį nepilnu degalų baku, klientas apmoka už trūkstamą degalų kiekį po 6 litus už litrą.

Papildoma įranga

Klientui pageidaujant, kartu su automobiliu gali būti išnuomota ir papildoma įranga (GPS navigacija, vaikiška automobilio kėdutė).

Baudos

Pametus automobilio raktus, dokumentus, valstybinio numerio ženklą, nepataisomai sugadinus padangą, sukėlus avariją, kai Nuomininkas yra įvykio kaltininkas, kai automobilį sugadina tretieji asmenys arba kai automobilio sugadinimo kaltininkas nerastas, Nuomininkas moka sutartyje numatyto dydžio baudą.